پیام مدیرعامل


بازدید کننده محترم،

ضمن تشکر از شما، به وبسایت جهان خودرو خوش آمدید.

شرکت جهان خودرو قائم فعالیت خود را در سال 1383 در تهران آغاز نموده است و در حال حاضر با دارا بودن چندین شعبه در سراسر کشور، به توسعه روز افزون فعالیت خود در عرصه خودرویی می پردازد.

این شرکت با 14 سال  تجربه و پشت سر گذاشتن فراز و نشیب های بسیار، اکنون مجموعه ای توانمند، کارآمد و تخصصی با چندین شرکت تابعه می باشد که در واردات و فروش خودروهای خارجی و قطعات یدکی خودرو،  اسقاط خودرو، نمایندگی فروش خودروهای داخلی، پیشرو می باشد.

مدیریت موثر، برنامه ریزی راهبردی و تلاش و همت کارکنان متخصص عوامل کلیدی در ایجاد و تداوم این مجموعه بوده است که به صورت هدفمند، مسیری روشن را در راستای جلب رضایت مشتریان، و همچنین پیشرفت و توسعه صنعت خودرو در بازراهای منطقه و کشور عزیزمان می پیماید. هدف از ارائه کالاها و خدمات با کیفیت بالا در راستای شعار "Customer is King"، دستیابی به رشد مستمر مجموعه و عشق و حمایت مشتریانمان می باشد.

همچنین این وبسایت، جهت علاقه مندان به  برقراری ارتباط دوجانبه اعم از مشتریان یا شرکای تجاری برای اطلاع از زمینه های فعالیت مجموعه جهان خودرو در هرزمان و هرمکانی طراحی گردیده است. همچنین به دلیل گستردگی فعالیت های مجموعه، در این وبسایت فقط به صورت کلی به فعالیت ها اشاره نموده ایم.

منتظر دریافت انتقادات و پیشنهادات شما می باشیم.

لذت رانندگی را با ما تجربه کنید

 وحید احمدی

مدیر عامل مجموعه جهان خودرو