• ۱۲ بهمن، ۱۳۹۵
  • ۱۲:۵۴
  • مشاهده: 712 بار

بی ام دبلیو آلپینا B7 Individual
اخبار بی ام دبلیو آلپینا B7 Individual - جهان خودرو
جدیدترین محصول آلپینا، مدل B7 است که بر اساس نسل جدید سری ۷ شکل گرفته و نزدیک‌ترین مشخصات را به M7 خیالی دارد و برای رقابت با رقبای خود در گروه AMG آمادگی کامل دارد.

نمونه‌ای که در تصویر می‌بینید به تازگی از کارخانه خارج و تحویل مالک خود در امارات گردید. رنگ بدنه این B7، قهوه‎‌ای شاه‌بلوطی (Chestnut Brown) بوده و از خیره‌کننده‌ترین نمونه‌های موجود در دنیا به حساب می‌آید، همچنین آلپینا برای جلوگیری از یکنواختی خودرو، از سایه رنگ و نیز خطوط و نوشته‌های طلایی براق به همراه رینگ‌های نقره‌ای استفاده کرده و نمای فوق‌العاده‌ای ایجاد نموده است.

رنگ داخل اتاق تریم تارتوفو (Tartufo) بسیار زیبا بوده و نام نوعی قارچ خوراکی و نیز یک دِسر شکلاتی و لوکس ایتالیایی می‌باشد. صندلی‌ها و کنسول سرتاسری میانی با چرم قهوه‌ای ملایم و چوب، کف‌پوش‌ها، سقف و طاقچه عقب با نوعی چرم متفاوت و نوار بالایی دورتادور کابین و داشبورد با رنگ مشکی پوشیده شده است.

پیشرانه موجود در زیر کاپوت یک بلوک ۴٫۴ لیتری توربو دوقلو V8 با خروجی ۶۰۰ اسب بخار و ۷۸۶٫۳ نیوتون‌متر می باشد که این مادیون را در ۳٫۷ ثانیه به تندی ۱۰۰ کیلومتر بر ساعت می رساند و مقتدرانه تا مرز ۲۰۵ مایل بر ساعت (۳۳۰ کیلومتر بر ساعت) پیش می برد.

 

جهان خودرو وارد کننده مستقیم انواع خودرو - جهان خودرو مولتی برند
برچسب:
شما باید ابتدا وارد شوید، تا بتوانید نظر دهید.