باما

باما جهان خودرو را کشف کنید!

باما جهان خودرو اولین سایت خودرو ایران از سال 2004 تا کنون در خدمت مردم ایران

خرید و فروش خودرو را به راحتی تجربه کنید. باما بهترین اخبار خودرو را در لحظه دریافت کنید.

باما

باما یکی از سایت های ایرانی برای خرید و فروش خودرو است که در آن میتوانید به خرید خودرو، فروش خودرو، نقد و بررسی خودرو و مقایسه انواع خودرو های ایرانی بپردازید.

باما به خرید و فروش خودرو های کارکرده و دست دوم و نوبپردازید

امکانات فراوان از قبیل فیلتر های پیشرفته خودرو ها مثل انتخاب شهر و استان و نمایش آگهی های آن بصورت تفکیک شده یا جستجو براساس سال تولید یا کارکرد آن. انواع کلاس بدنه مثل سدان یا سواری ، کروک یا کانورتیبل، کوپه(دودر) و شاسی بلند، SUV ، ون و لیموزین و …

خودرو های منحصر بفرد کلکسیونی و عتیقه زینتی: ما دارای یک آرشیو بزرگ از خودرو های زینتی و عتیقه هستیم و در صورت درخواست کافی است خودروی کلکسیونی درخواستی را نام ببرید تا در اسرع وقت آنرا برای شما عزیزان تهیه کنیم. ما عکس های خودرو را برای شما ارسال میکنیم و در صورت تایید شما پای معامله خواهیم رفت.

اجاره خودرو های روز و لوکس:

ما بهترین خودرو های لوکس و جدیدترین خودرو های مذل روز از برندهای مرسدس بنز، پورشه، لکسوس و تویوتا، بی ام و، مازراتی و … را با بهترین قیمت و با دریافت کمترین تعهدات و تشریفات اداری با راننده و بدون راننده در اختیار شما قرار خواهیم داد. باما سربلند شوید.

توانایی انتخاب عکس های فراوان و متعدد برای آگهی های شما از مهم ترین ویژگی های باما است.همیشه سعی کنید برای آگهی های خود توضیحات کافی درج کنید تا در بهترین حالت نمایش قرار گیرند. نمایش بهترین و مفید ترین خودرو ها برای استفاد شخصی یا تجاری یا اداری شما متناسب با نیاز و بودجه و سلیقه شما. انواع خودرو های سواری، باری ، کامیون و موتور سیکلت و قایق موتوری را به شما نمایش خواهیم داد.

کافیست در کادر مخصوص شماره موبایل خود را وارد کنید تا ما برایتان لیست خودروهای مناسب را پیامک کنیم.(بصورت رایگان و بدون هزینه اضافی آگهی های خود را درج کنید)